Plaj Bayrağı Çeşitleri ve Bayrak İmalatı

Plaj bayrakları fuar, toplantı, organizasyonlarda, açık veya kapalı alanlar da kullanıma uygundur. Plaj bayrakları zaman içinde kullanım alanı dışında da firmaların kurumsal kimlik ve imajlarını yansıtan bir araç olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Bu ürün olta bayrak, yelken bayrak, dubalı bayrak ve reklam bayrağı olarak anılmaktadır.

Plaj bayrakları Ürün Çeşitleri ve Ölçüleri:

Plaj bayraklarında Damla ve L tipi de bulunmaktadır.

  • Small Plaj Bayrağı: bayrak ebadı 60×200 cm olup aparat boyu 2,80 mt
  • Medium Plaj Bayrağı: bayrak ebadı 75 x 300 cm olup aparat boyu 3,70 mt
  • Large Plaj Bayrağı : bayrak ebadı 100×400 cm olup aparat boyu 5,00 mt dir.

Plaj Bayrakları Teknik Malzeme Bilgisi:

Tek kat tek taraflı raşel kumaşa baskı tekniği uygulanmaktadır. Alt aksan 20 lt, 32 lt ve 50 lt duba, Metal taban, Kauçuk taban, Metal Saplama, Beton ayak

Plaj bayrakları yazın plajlara, kumsallara gömüle bilirliği sayesinde özelliği sebebi ile plaj bayrağı adını almıştır. Daha sonralarda yelken bayrak, olta bayrak, dubalı bayrak isimleri ile de anılan bu bayrak çeşidi esnafların dükkanlarının önünde mağazalarda fuarlarda stant önlerinde kendine kullanım alanı bulmuştur. Ancak bayrak kumaş ve malzeme kalitesine dikkat edilmezse ve kullanım süresi geldiğinde bayrak değiştirilmezse sağlanabilen kuvvetli marka algısı kaybolabilir.

Plaj bayrağı kullanımı kendisine çok geniş alan bulunca bu konuda da merdiven altı firmalar buldukları stok görsellerle internet üzerinden bayrak ve malzemesinin satışına girmiştir. Ancak buralardan alınan ürünler kesinlikle alındığı ilk günden itibaren kısa kullanıma sahiptir. Bu konuda siz değerli müşterilerimizi dikkatli olmak hususunda uyarıyoruz.

Sizinle irtibata geçelim

Her türlü sorun ve bilgilendirme için bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurun, sizinle irtibata geçelim. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız