ISO 9001 Uluslararası Kalite Standartı

Yüksek Kapasite ve Teknoloji İmkanı

İhtiyaçlara Yönelik Çözümler

Hakkımızda

Şirketimiz, 1995 yılında Bayrak imalatı ve outdoor, indoor reklamcılık alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Kılavuz Görsel Çözümler A.Ş.; Kılavuz Bayrak ismiyle 1995 yılında İstanbul/ Çağlayan'da empirme pano baskı teknolojileri kullanarak bayrak üretimi yapmaya başlamıştır. Kılavuz Görsel Çözümler reklamcılık sektöründeki gelişmelerle birlikte, artan talebi karşılamak ve çalıştığı kurumlara daha kapsamlı hizmet verebilmek adına 1998 yılında dijital baskı üretim parkuruna yatırım yapmış olup, bu alanda da faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz 2013 yılında Kılavuz Bayrak olan ismini “ Kılavuz Görsel Çözümler” olarak değiştirerek organizasyon ve promosyon alanında da çalışmalara başlamıştır.
Kılavuz Görsel Çözümler Olarak;

Ürün ve hizmet kalitemizi yüksekte tutarak müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak önceliğimizdir.

Yüksek Kapasite ve Teknoloji İmkanı

Kumaş baskıda uygulamalarında günlük 5000 m2 ‘ye , Dijital baskı alanında günlük (Solvent ,UV ) 3000 m2 kapasiteye ulaştık.

ISO 9001 Uluslararası Kalite Standartı

ISO 9001 Uluslararası kalite sistem standardına uygun işletim sistemine uygun şirketiz. (Meyer TÜRKAK onaylı)

Kılavuz Görsel Çözümler Olarak;

Hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunma politikasıyla, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak önceliğimizdir.

Yüksek Kapasite ve Teknoloji İmkanı

Firmamız yaptığı yatırımlarla kumaş baskıda günlük 5000 m2‘e, dijital baskı alanında ise günlük (Solvent, UV) 3000 m2 kapasiteye ulaşmıştır.

ISO 9001 Uluslararası Kalite Standartı

ISO 9001 Uluslararası kalite sistem standardına uygun işletmemiz (Meyer TÜRKAK onaylı), baskı teknolojilerini en üst seviye ye kullanmaktadır.

Ürün ve hizmet kalitemizle,
müşteri taleplerini en üst seviyede karşılıyoruz!

Kurumumuz resmi olarak Türkiye’nin önde gelen kulüplerinin
stadyum içi ve dışı reklam alanları görsel uygulamaları ve bayrak
ihtiyaçları karşılanmaktadır.
Referanslar

Türkiye’nin ilk ve tek Fiberglass bayrak direği üreticisiyiz!

Kılavuz Görsel Çözümler 2000’li yılların başında fiberglas bayrak direği üretimini yaparak Türkiye de bir ilke imza atmıştır. Şirketimiz bugün İstanbul / Alaşehir’de bulunan fabrikada “fiberglas bayrak direği” üreterek tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kurumumuz Türkiye’nin ilk ve tek Fiberglas bayrak direği üreticisi konumundadır.

Bayrak Direği

Her zaman hedefimiz daha ilerisi!

Kılavuz Görsel Çözümler yurtdışında da yatırımlar yapmaya başlayarak, ilk olarak Azerbaycan'ın başkenti Bakü’de makine parkuru kurup Bayrak ve Baskı teknolojilerindeki tecrübesini yurt dışına taşımaya başlamıştır. Yakın zamanda Danimarka’nın Kopenhag şehrinde ikinci yatırımı yapacak olan firmamız İspanya ve Almanya yatırımları için fizibilite çalışmalarına başlamıştır.

İletişim

Şirketlerin resmi tedarikçisi ve çözüm ortağıyız!

Kılavuz Görsel Çözümler, global markaların resmi tedarikçisi ve çözüm ortağıdır.
Türkiye genelinde 100 üzerinde kuruma hizmet veren firmamız ülkemizde de yatırım yapan global firmaların da tedarikçisi ve reklam alanında çözüm ortağı konumundadır.