Kılavuz Görsel Çözümler

Şirketimiz, 1995 yılında Bayrak imalatı ve outdoor, indoor reklamcılık alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hızla gelişmekte olan reklam ve baskı teknolojilerini takip ederek, üretim parkurunu en gelişmiş sistem makine yatırımlarıyla yenilemeye devam etmektedir.

Tüm pandemi süreci boyunca tribünleri boş bırakmadık.

25 yıllık tecrübeyi kalite ve titizlikle harmanladığımız çalışmalar yerlerini aldığında ortaya çıkan görüntü kıvanç kaynağımız oluyor.

Üstün kalite ve hizmetimizi rekorla taçlandırdık.

Kılavuz Görsel Çözümler, Avea’nın, Fenerbahçe takımına hediye olarak yaptırdığı 5.500 m2 büyüklüğündeki “dev forma”nın üretim sürecini üstlenerek Guinness Rekorlar Kitabında yerini almıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana hızla gelişmekteyiz

ISO 9001 Uluslararası kalite sistem standardına uygun şirketimiz, kurulduğu günden bu yana hızla gelişmekte olan reklam ve baskı teknolojileriyle müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

0

Kumaş Baskı

Günlük kumaş baskı kapasitemiz
5000 m²'ye ulaşmıştır.

0

Dijital Baskı

Günlük dijital baskı kapasitemiz
3000 m²'ye ulaşmıştır.

Kılavuz Görsel Çözümler,

Hızlı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunma politikasıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Kılavuz Görsel Çözümler, resmi olarak Türkiye’nin önde gelen kulüplerinin stadyum içi ve dışı reklam alanları ve bayrak ihtiyaçlarını karşılanmaktadır. Türkiye genelinde 100 üzerinde kuruma hizmet veren firmamız, ülkemize yatırım yapan global firmaların tedarikçisi ve reklam alanında çözüm ortağı konumundadır.
Kılavuz Görsel Çözümler, gelişmekte olan reklam ve baskı teknolojileri.

Ürün bilgi ve çeşitlerine daha rahat ulaşmak için tanıtım kataloğumuza hızlıca indirebilirsiniz.

Kataloğu İncele

Yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip ediyoruz.

Teknolojicik ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Kalite standartlarına uygun hizmet veriyoruz.

Markaların pazarlama alanındaki faaliyetlerinde ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek kurumlara kılavuzluk etmek başlıca vizyonumuzdur.
Kılavuz Görsel Çözümler, global markaların resmi tedarikçisi ve çözüm ortağıdır.

Kurumumuz Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinin stadyum içi ve dışı reklam alanlarının görsel uygulamaları ve bayrak ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İletişim